Intensywna nauka

Program trwa 5 dni, codziennie od 8:30 do 16:30. Najlepiej, abyś mógł poświęcić na naukę cały tydzień. Weź więc urlop, postaraj się ograniczyć swoje obowiązki w domu. Wieczory powinieneś poświęcić na odpoczynek i powtórkę. Kurs zaczyna się w poniedziałek, ale w weekend przed jego rozpoczęciem dostaniesz część materiałów, które możesz (nie musisz) sobie przestudiować, w ten sposób wdrażając się do nauki.

Nauka trwa od 8:30 do 16:30. Zaczynamy wcześniej, bo rano jesteśmy bardziej wypoczęci, ale zaczynamy bardzo spokojnie od nieformalnej pogadanki (tzw. small talk), stopniowo przechodząc do bardziej złożonych kwestii. Przerw jest tyle ile potrzebujesz. Nie musisz zajmować się notatkami. To jest zadanie nauczyciela, który sporządza je za Ciebie, tak aby łatwiej skupiać się na nauce. Plan kursu zostanie dostosowany do Ciebie, ale jego ogólny zarys wygląda w następujący sposób:

Tygodniowy układ programu (poniedziałek – piątek)

Tygodniowy układ programu (poniedziałek – piątek)
8:30 - 9:00 Morning Coffee
9:00 - 11:00
Communication
11:00 - 13:30
Vocabulary
13:30 - 14:30
Lunch in English
14:30 - 16:00 Business meeting
16:00 - 16:30 Before five o'clock
Dzień 6
Presentation
Dzień 7 Presentation

Dla kogo jest to program? Ambitni i zdeterminowani

Nasz Program jest dedykowany osobom, które mają dużą motywację do nauki i bardzo konkretne potrzeby. Są też gotowe poświęcić cały tydzień na naukę języka. Dokładne badanie Twoich potrzeb językowych sprawia, że program jest adresowy dla ludzi w każdym wielu, niezależenie od celów prywatnych czy zawodowych. Program przyniesie efekty studentowi, przedsiębiorcy, specjaliście, wykonawcy wolnego zawodu albo komuś kto potrzebuje rozwinąć swoje umiejętności wyłącznie do celów prywatnych (wyjazd zagraniczny, nawiązywanie znajomości) lub zawodowych. Jest to Program dla osób, które są na początkowym etapie nauki, ale które mają już konkretne potrzeby językowe.

Spróbuj naszej innowacyjnej metody już dziś

Zapisz się na kurs