Na czym polega nasz pomysł?

Total English to specjalistyczny program którego celem jest przez cały tydzień nie tylko całkowite skupienie Twojej uwagi na nauce języka angielskiego. Inni to robią. My mamy nowe rozwiązania.

Naszym celem jest nie tylko przełamanie bariery w mówieniu po angielsku, ale dostarczenie Ci konkretnych rozwiązań językowych związanych z Twoim życiem zawodowym albo prywatnym. Chcesz efektywnie rozmawiać z klientami? Wyjeżdżasz? Potrzebujesz przygotować się do negocjacji? Masz rodzinę za granicą?

Celem wielu intensywnych kursów jest przełamanie bariery w mówieniu, tak abyś zaczął komunikować się w języku angielskim. My podchodzimy do intensywnej nauki bardziej ambitnie. Pewnie w głębi serca Ty masz tak samo. Nie chodzi tylko o to, abyś zaczął mówić po angielsku, ale abyś robił to poprawnie i z klasą. Cel jest jasny. Aby to się udało, wyjść trzeba od Twoich konkretnych potrzeb. I my to robimy. Badanie Twoich potrzeb jest więc naszym podstawowym założeniem.

Pamiętaj! Celem programu jest nie tylko przełamanie barier w posługiwaniu się językiem angielskim, ale rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych poprzez dostarczenie takich rozwiązań językowych (schematów, wskazówek, konstrukcji, słownictwa), które Ci pomogą. Kluczowym elementem procesu jest więc ustalenie bardzo konkretnych potrzeb językowych. Wiemy, że języka trzeba używać w sytuacjach bardzo oficjalnych, ale także nieformalnych dlatego, aby nauka była jak najbardziej efektywna, wszechstronnie patrzymy na sytuację kiedy klient będzie musiał wykorzystywać język.

Spróbuj naszej innowacyjnej metody już dziś

Zapisz się na kurs