Praktyczne sprawy

Gdzie odbywają się zajęcia?

Program odbywa się w Warszawie w Szkole Agnieszki Kostrzewy-Nowak ul. Ogrodowa 32a/13 (piętro 3 1/2) 00-896 Warszawa (przystanek Wola Ratusz, kilka przystanków od centrum Warszawy i niedaleko metra Ratusz). Szkoła jest poza ścisłym centrum Warszawy, w spokojnym miejscu tak aby zapewni uczestnikom programu wygodne warunki do nauki.

Kto będzie Twoim nauczycielem?

Na początku dwie osoby sprawdzą Twoje potrzeby językowe i znajomość angielskiego. Do intensywnego programu zostanie zaangażowanych co najmniej trzech nauczycieli i jeden koordynator, który będzie sprawdzał jak kurs jest realizowany przez cały tydzień. On także pozostaje do Twojej dyspozycji. Lektorzy przechodzą szczegółowy proces weryfikacji, zgodnie z zasadą, iż najważniejsza jest osobowość nauczyciela. Są to osoby, dla których nauczanie jest pasją, a swoją pracę traktują jak wyzwanie. Tym samym czerpią oni satysfakcję ze współpracy z uczestnikami programu. Nasi lektorzy to wykwalifikowani praktycy, absolwenci studiów językowych oraz osoby, które mieszkały za granicą. Są elastyczni, zorganizowani oraz dobrze przygotowani do pracy z osobami o zróżnicowanych potrzebach.

Ile to kosztuje?

Cały program kosztuje 5 tys. zł brutto. Cena obejmuje wszystkie materiały i konsultacje jakie są potrzebne do nauki oraz napoje i poczęstunki w trakcie zajęć (nie ma potrzeby przerw, które by wymagały częstego wychodzenia ze szkoły po drobne zakupy ponieważ to zmniejsza efektywność programu). Cena nie obejmuje lunchu w trakcie zajęć.

Czy chcesz nauczyć się prezentowania po angielsku?

Podczas ustalania Twoich potrzeb może się okazać, że dobrze byłoby abyś nie tylko nabrał umiejętności językowych, ale także umiał (oczywiście po angielsku) zrobić prezentację. Związane jest to nie tylko ze znajomością języka, ale przećwiczeniem umiejętności prezentacji i przełamywania barier wystąpić publicznych (doboru treści, budowania napięcia i zainteresowania, komunikowania się z otoczeniem). Po 5 dniach możesz jeszcze przez kolejne dwa dni kursu (sobota i niedziela) opanować te umiejętności pod okiem trenera umiejętności prezentacji oraz nauczyciela. Te dwa dni mogą być również poświęcone na przygotowanie samej Prezentacji. Moduł prezentacyjny jest dobrowolny i płatny dodatkowo (4 tys. zł brutto)

Spróbuj naszej innowacyjnej metody już dziś

Zapisz się na kurs