Zaczynamy inaczej...

W przeciwieństwie do innych szkół językowych, w Total English Program nie zaczyna się od testu poziomującego umiejętności językowe. W pierwszej kolejności dokładnie ustalamy potrzeby językowe na pierwszym, spotkaniu, które jest za darmo. Dlatego dobre byłoby określenie przez Ciebie, nie tylko ogólnych przyczyn dla których potrzebny jest Ci angielski, ale wręcz wskazanie sytuacji kiedy będziesz musiał posługiwać się językiem.

Nie należy krępować się i wskazać nawet wiele takich zdarzeń! Najlepiej przypomnieć sobie konkretne doświadczenia, kiedy język był potrzebny albo wyobrazić sobie potencjalne sytuacje kiedy w przyszłości będzie taka sytuacja. I jeszcze raz - nie należy się krępować, aby podać takich przykładów jak najwięcej.Jak wygląda pierwsze spotkanie? Dwie osoby pomogą ustalić cele

Bardzo ważne! Podczas pierwszego spotkania chcielibyśmy dowiedzieć się jakie są Twoje potrzeby, ale także kim jesteś i co robisz, aby dogłębnie zrozumieć Twoje oczekiwania językowe. Na pierwszym spotkaniu dowiesz się też jak wygląda cały  program. To spotkanie odbywa się zwykle w języku angielskim, chyba, że Twoim wyraźnym życzeniem jest używanie języka polskiego . Chodzi o to, aby nie trzeba było się krępować i stresować. Nic za to spotkanie nie płacisz. Trwa około godziny, ale poświęcimy Ci tyle czasu aż jasne będzie czy wszystkie Twoje potrzeby zostały określone.

Na tym spotkaniu sporządzona zostanie bardzo dokładna lista Twoich potrzeb. Podczas spotkania obecny lektor, który będzie miał na uwadze to co robisz (albo może co chcesz robić) sprawdzi też Twój poziom znajomości języka i ustali jaki konkretnie materiał powinien być wykorzystany na Twoim tygodniowym kursie. A po nim dokładnie określimy kiedy możesz ruszyć z nauką. Nie ma tutaj sztywnych terminów, wszystko ustalamy indywidulanie mając na uwadze Twoją dyspozycyjność.

Spróbuj naszej innowacyjnej metody już dziś

Zapisz się na kurs